PanDobrostan

Odnowa
według Pana Dobrostana

Czas 45-60 min
Mobilnie – 300 zł | Gabinet – 250 zł

Odnowę według mojej receptury stanowią masaże o charakterze regeneracyjnym i prozdrowotnym. Przywracają harmonię ducha i ciała, poprawiają stan skóry, pobudzają, orzeźwiają, łagodzą objawy zmęczenia i działają antydepresyjnie. Polecane, gdy chcemy poczuć się jak w spa.

Masaż miodem

Masaż miodem – Jest intensywnym masażem o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych, oczyszcza i wygładza skórę, usuwa toksyny, pobudza krążenie krwi i limfy. Głęboko rozgrzewa, działa łagodząco i antyseptycznie.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami – rozgrzewa, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia Pamięć i koncentracje, pracuje z czakrami, mocno relaksuje, sprawdza się na specjalne okazje i chandry w jesienne wieczory .

Udvartana

Udvartana – masaż połączony z peelingiem całego ciała ziołami indyjskimi. Usuwa toksyny i złogi, silnie oczyszcza skórę, ma działanie przeciwzapalne i odmładzające, pobudza przemianę materii i działa wyszczuplająco. Wykonywany przy użyciu proszków ze zbóż (amla, jęczmień, strączyniec cewiasty i miodla indyjska) i pasty z ziół, zmieszanych z olejem.

Terapia
według Pana Dobrostana

Czas 45-60 min
Mobilnie – 300 zł | Gabinet – 250 zł

Dobrostan dla Firm

Wielu z nas, coraz bardziej ceni zdrowie i równowagę. Jednak praca często powoduje napięcia mięśniowe i stres. Zainwestuj w dobre samopoczucie swoich pracowników!

Napisz email lub zadzwoń, aby PanDobrostan przygotował dla Ciebie spersonalizowaną ofertę współpracy.

Karnet

Pan Dobrostan dba o stałych klientów i oferuje zniżki.

Voucher

Zamów Voucher w prezencie z czasem realizacji 3 miesięcy.

Kontakt

Pan Dobrostan – Marcin Wippich
Numer telefonu: 691 383 702
Adres e-mail: [email protected]

NIP 9840119446
REGON 389431750