PanDobrostan

Terapia
według Pana Dobrostana

Czas 45-60 min
Mobilnie – 300 zł | Gabinet – 250 zł

Masaż terapeutyczny dedykowany jest osobom cierpiącym na wszelkie dolegliwości bólowe, z problemami układu krążenia, z bólami kręgosłupa, po przebytych urazach lub intensywnym wysiłku (np. sportowym.) Niweluje napięcia i bóle mięśniowe, rozluźnia zblokowane mięśnie, działa uzdrawiająco. W przypadku niektórych dolegliwości uzupełniam zabieg sprzętem rehabilitacyjnym, jak: CarePump Move oraz Masażerem Compex FIXX, które wspomagają terapię manualną. Wśród technik z jakich korzystam znajdują się między innymi:

Masaż limfatyczny

Masaż limfatyczny (drenaż limfatyczny) – zapobiega stanom zapalnym i obrzękom. Wpływa korzystnie na węzły chłonne, odpręża i relaksuje. Jego głównym celem jest pobudzenie krążenia limfy oraz krwi w organizmie.

Masaż tkanek głębokich

Masaż tkanek głębokich (masaż głęboki) – oddziałuje na głębsze warstwy mięśni i tkanki łącznej. Używany w leczeniu kontuzji i urazów, przewlekłych bóli mięśni, długotrwałego przemęczenia czy problemów związanych z nieprawidłową postawą.

Masaż odchudzający

Masaż odchudzający – dzięki technikom masażu odchudzającego można poprawić ukrwienie skóry i mięśni, rozbić podskórną tkankę tłuszczową, przyspieszyć przemianę materii oraz wymodelować sylwetkę.

Masaż sportowy

Masaż sportowy – przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie lub sportowców. Leczy kontuzje i urazy, zapobiega ich wystąpieniu w przyszłości. Często pomaga poprawiać wyniki uzyskiwane w sporcie zawodowym i amatorskim. Przyspiesza proces regeneracji, pomaga odbudowywać masę mięśniową, usuwa skutki przetrenowania.

Odnowa
według Pana Dobrostana

Czas 45-60 min
Mobilnie – 300 zł | Gabinet – 250 zł

Dobrostan dla Firm

Wielu z nas, coraz bardziej ceni zdrowie i równowagę. Jednak praca często powoduje napięcia mięśniowe i stres. Zainwestuj w dobre samopoczucie swoich pracowników!

Napisz email lub zadzwoń, aby PanDobrostan przygotował dla Ciebie spersonalizowaną ofertę współpracy.

Karnet

Pan Dobrostan dba o stałych klientów i oferuje zniżki.

Voucher

Zamów Voucher w prezencie z czasem realizacji 3 miesięcy.

Kontakt

Pan Dobrostan – Marcin Wippich
Numer telefonu: 691 383 702
Adres e-mail: [email protected]

NIP 9840119446
REGON 389431750